USD
USD Δολάριο ΗΠΑ EUR Ευρώ GBP Λίρα στερλίνα AUD Δολάριο Αυστραλίας CAD Δολάριο Καναδά BRL Ρεάλ Βραζιλίας CNY Γουάν Κίνας CZK Κορόνα Τσεχίας DKK Κορόνα Δανίας HKD Δολάριο Χονγκ Κονγκ ILS Νέο ισραηλινό σεκέλ JPY Γεν Ιαπωνίας MYR Ρινγκίτ Μαλαισίας NZD Δολάριο Νέας Ζηλανδίας NOK Κορόνα Νορβηγίας PLN Ζλότι Πολωνίας RON Νέο λέου Ρουμανίας RUB Ρούβλι Ρωσίας SAR Ριάλ Σαουδικής Αραβίας SGD Δολάριο Σιγκαπούρης ZAR Ραντ Νότιας Αφρικής KRW Νοτιοκορεατικό γουόν SEK Κορόνα Σουηδίας CHF Ελβετικό φράγκο TRY Τουρκική λίρα UAH Χρίβνια Ουκρανίας ARS Argentina, Peso THB Μπατ Ταϊλάνδης
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Alwa Hotel Boutique Standard Arequipa Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Επικοινωνία

Alwa Hotel Boutique Standard

ex. Alwa Hotel Boutique Vallecito

Έγκαιρη Κράτηση
2026-09-22
2026-09-23

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

25

Alwa Hotel Boutique Standard 3*


Το Alwa Hotel Boutique Standard Αρεκίπα 3 αστέρων προσφέρει 10 δωμάτια 25 λεπτά με τα πόδια από το Μουσείο των Ιερών των Άνδεων. Το ξενοδοχείο σερβίρει πιάτα ιταλικής κουζίνας που παρασκευάζονται στο vegan εστιατόριο.

Οι πελάτες μπορούν εύκολα να φτάσουν στο Μοναστήρι Σάντα Καταλίνα 2 χλμ. από αυτό το ξενοδοχείο. Αυτό το κατάλυμα απέχει περίπου 10 λεπτά οδικώς από την Πλατεία Yanahuara. Η στάση λεωφορείων San Jeronimo βρίσκεται σε κοντινή απόσταση, σχεδόν 600 μέτρα από το Alwa Hotel Boutique Standard.

Τα δωμάτια καλωσορίζουν τους πελάτες σε αίθριο, ενώ είναι επιπλωμένα με γραφείο εργασίας. Εξοπλισμένα με προσωπική θυρίδα ασφαλείας, τα δωμάτια διαθέτουν επίσης ίντερνετ υψηλής ταχύτητας και τηλεόραση επίπεδης οθόνης με δορυφορικά κανάλια, μίνι μπαρ-ψυγείο για αυτοεξυπηρέτηση.

Οι πελάτες μπορούν να απολαύσουν δείπνο, το οποίο συνήθως σερβίρεται σε ένα από τα εστιατόρια του χώρου, για παράδειγμα στο Sakura.

  • Τοπικά αξιοθέατα
  • Museo de Arte Contemporaneo Arequipa
    400 μ.
  • Plaza Romana
    1,1 χλμ.
  • Incalpaca Factory Outlet Tahuaycani
    1,2 χλμ.
  • Αγορά San Camilo
    900 μ.
  • Church of La Merced
    1,1 χλμ.
  • Melgar Stadium
    1,1 χλμ.
  • Club FBC Melgar
    1,1 χλμ.
  • Ανάκτορο Mario Vargas Llosa
    600 μ.
  • Αεροδρόμια
  • Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Αρεκίπα
    10 χλμ.
  • Σταθμοί τραίνων
  • Train Station
    400 μ.

Στο ξενοδοχείο

Γενικά

  • Wi-Fi
  • Χρηματοκιβώτιο

Στο δωμάτιο

  • Wi-Fi στα δωμάτια
  • Μίνι μπαρ
  • Αίθριο
  • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
  • Νεροχύτης στο δωμάτιο
  • LCD TV
  • Ρολόι ξυπνητήρι ΑΜ/FM
  • Παρκέ δάπεδο

Σημαντική ειδοποίηση

Check-in: από 12:00 έως 23:59
Check-out: έως 11:00
  • Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
  • Δεν παρέχονται επιπλέον κρεβάτια στο δωμάτιο.

Συχνές ερωτήσεις

  • 🌇

    Πόσο μακριά είναι το κέντρο της πόλης από τo Alwa Hotel Boutique Standard;

    Θα χρειαστούν 20 λεπτά με τα πόδια από τo Alwa Hotel Boutique Standard μέχρι το κέντρο της πόλης.
  • Πόσο απέχει το αεροδρόμιο Πληροφορίες σχετικά με το Αρεκίπα από τo Alwa Hotel Boutique Standard;

    Το αεροδρόμιο Πληροφορίες σχετικά με το Αρεκίπα βρίσκεται σε απόσταση 10 χλμ. από τo Alwa Hotel Boutique Standard.
  • 🕗

    Τι ώρα πρέπει να φύγουμε από τo Alwa Hotel Boutique Standard;

    Μπορείτε να αφήσετε το δωμάτιο του τo Alwa Hotel Boutique Standard στις 11:00.
  • 💵

    Πόσο κάνει ένα δωμάτιο σε τo Alwa Hotel Boutique Standard;

    Οι τιμές στο τo Alwa Hotel Boutique Standard ξεκινούν από 39$. Για πιο συγκεκριμένες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το προσωπικό του ξενοδοχείου.
  • Μπορώ να έχω δωμάτιο με γραφείο σε ξενοδοχείο;

    Ναι, έχει χώρο εργασίας σε μερικά δωμάτια του ξενοδοχείο.

Λεπτομέρειες & Τιμές



Παρακαλούμε, εισάγετε τις ημερομηνίες παραμονής σας για να ελέγξετε τη διαθεσιμότητα.

Φωτογραφίες

Σχόλια

Λεπτομέρειες διαμονής

Η βαθμολογία σας

Απαίσια Σπουδαία

Επικοινωνήστε μαζί μας



Έγκαιρη Κράτηση
2026-09-22
2026-09-23

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

Ευχαριστώ για την εγγραφή
Κλείσιμο
Νομικά
  • Πολιτική ξενοδοχείου
Εταιρεία
Alwa Hotel Boutique Standard, Περού

Avenida Lima, 1040 - Urbanizacion Los Pinos - Vallecito, 04000, Arequipa, Pe, Αρεκίπα, Περού

Μείνετε ενημερωμένοι

Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο μας και θα λαμβάνετε πρώτοι τα τελευταία νέα και τις προσφορές μας.

Online κρατήσεις ξενοδοχείων

Επικοινωνία

2026 © arequipahotels24.com

All rights reserved